Apeks Toptancı olarak, 1996 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize 4000 m2 kapalı alanda 44.000 adetten fazla ürün çeşidi ile hizmet vermekteyiz. Kadın, Erkek ve Çocuk Çorap, Çamaşır, Pijama, Eşofman Ürün Gruplarımızla faaliyet gösteren Apeks, toptan satışlarımızı tüm Türkiye'deki müşteri portföyümüze sunmaktadır. 20'den fazla markayı bünyesinde bulunduran ve "Doğru ürün en uygun fiyat" politikasıyla hizmet veren Apeks, rekabetçi ve kaliteli ürünleri müşterilerine sunmayı ilke edinmiştir.

Misyonumuz, Apeks Toptancı olarak atılan her adımda koşulsuz müşteri memnuniyeti hedef alınarak, bilgi ve teknoloji çağına ayak uyduran teknik alt yapımız, yaratıcı ve stratejik bakış açısına sahip teknik/yönetim kadromuz ile tüm Türkiye'de 1. sınıf kalitede hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz, Apeks Toptancı olarak müşteri beklentisinden pazar beklentisine, teknolojik takipten yenilikçi adımlarla, doğru yönetim hamlelerinden bireysel başarıya kadar her alanda sistematik çalışma içerisinde olarak, müşterilerimizin sektör bazında tüm ihtiyaçlarını karşılamak, bunu yaparken de dünya standartlarını takip edip, teknolojik yenilikleri ürün kalitesine dahil ederek müşteri yönetim üçgenini başarılı şekilde devam ettirmektir.